SPA CIAŁO

OCZYSZCZANIE

KAWOWE PRZEBUDZENIE

Intensywny peeling kawowy  na bazie Masła Shea jest doskonały dla każdego, dbajacego o szczupłą sylwetkę i jędrną skórę. Jest produktem silnie oczyszczajacym i nawilżającym. Naturalne składniki takie jak: organiczny olej kokosowy, olej Macadamia a przede wszystkim zmielone ziarna kawy Arabica doskonale sprawdzają się w walce z pomarańczową skórką i niedoskonałościami. Peeling działa oczyszczająco, jednocześnie regenerując i chroniąc uszkodzone tkanki. Peeling ten jest w 100% naturalny.

Przeznaczony do każdego rodzaju skóry

SPA Czas trwania zabiegu: 30 minut
SPA Cena zabiegu: 100 zł
 

Przy zakupie serii 5 zabiegów cena jednego wynosi 105 zł

 

MIODOWA SŁODYCZ

Naturalny cukrowo-miodowy peeling oparty na 100% masłach: Shea oraz Kakaowym, wzbogacony olejami: Kokosowym, Migdałowym i Macadamia. Dzięki zawartości naturalnego miodu intensywnie zmiękcza i nawilża skórę oraz wspomaga jej regenerację. Szczególnie polecany kobietom dbającym o zachowanie jędrnej i gładkiej skóry. Regularne stosowanie  peelingu miodowego pomaga usunąć martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest dotleniona i samodzielnie aktywuje naturalne procesy pozbawiania się toksyn z organizmu. 

SPA Czas trwania zabiegu: 30 minut
SPA Cena zabiegu: 100 zł
 

Przy zakupie serii 5 zabiegów cena jednego wynosi 90 zł

 

POZIOMKOWA  POKUSA

Naturalny peeling cukrowy o zapachu poziomki oparty na maśle Shea z dodatkiem olei Kokosowego i Arganowego doskonale oczyszcza i usprawnia mikrokrążenie, intensywnie nawilża i regeneruje.W składzie peelingu nie ma żadnych sztucznych konserwantów, barwników czy parabenów. Zawarte w nim nasiona poziomki są doskonałym środkiem złuszczającym, dodatkowo zawierają sporą ilość polifenoli- organicznych związków neutralizujących wolne rodniki, przeciwzapalnych i stymulujacych odnowę komórkową.

SPA Czas trwania zabiegu: 30 minut
SPA Cena zabiegu: 100 zł
 

Przy zakupie serii 5 zabiegów cena jednego wynosi 90 zł

 

TROPIKALNA TRUSKAWKA

Naturalny peeling cukrowy o zapachu tropikalnych owoców stworzony na bazie 100 % masła Shea z dodatkiem olei Kokosowego i Arganowego. Doskonale oczyszcza i usprawnia mikrokrążenie, intensywnie nawilż i regeneruje. Nie posiada żadnych sztucznych konserwantów, barwników czy parabenów. Zawarte w peelingu nasiona truskawki doskonale złuszczają zrogowaciały naskórek. Dodatkowo zawierają sporą ilość polifenoli- związków organicznych neutralizujacych wolne rodniki, działających przeciwzapalnie i stymulujących odnowę komórkową.

SPACzas trwania zabiegu: 30 minut

SPACena zabiegu: 100 zł

Przy zakupie serii 5 zabiegów cena jednego wynosi 90 złSPA 15-064 Białystok
ul. Pałacowa 7
tel. 516 166 193 kontakt@strefapieknairelaksu.com
SPA Polub nasz profil na facebook-u

SPA

15-064 Białystok
ul. Pałacowa 7
tel. 516 166 193
kontakt@strefapieknairelaksu.com
SPA Polub nasz profil na facebook-uPolityka Prywatności