Strefa Piękna i Relaksu

Drenaż limfatyczny

To terapia ciśnieniem powszechnie stosowana, polegająca na masażu uciskowym. Stosowana najczęściej jest w fizjoterapii, w medycynie estetycznej, ale również w leczeniu układu krwionośnego i limfatycznego.
Terapia ta powstała w 1960 roku w Stanach Zjednoczonych i została opracowana przez grupę lekarzy, którzy starali się rozwiązywać problemy następujące po mastektomii. Presoterapia polega na pobudzeniu układu limfatycznego i korygowaniu zmian w systemie krążenia co w konsekwencji powoduje zmniejszenie obrzęków żylnych i limfatycznych.

Ten typ zabiegu odpowiedni jest dla osób, które zmagają się z problemem otyłości – przyczynia się do zmniejszenia wagi ciała i nadania figurze kształtu. Zapobiega zatrzymaniu wody w organizmie, jest ukojeniem dla osób cierpiących na silne nerwobóle i zakrzepice. Z masażu uciskowego mogą korzystać kobiety w czasie trwania ciąży, zawsze pod nadzorem lekarza oraz po konsultacji z ginekologiem, zapobiega to powstawaniu cellulitu, zmniejszeniu obrzęku i uczucia ciężkości nóg. Po porodzie również jest zalecany aby szybciej spalić tkankę tłuszczową i ujędrnić skórę czy zredukować cellulit, albo zapobiec jego powstaniu.

Czas trwania zabiegu: 30 minut

Czas trwania zabiegu: 45 minut

  Cena zabiegu: 60 zł

  Cena zabiegu: 80 zł

Czas trwania zabiegu: 60 minut

. Cena zabiegu: 100 zł