Strefa Piękna i Relaksu

PresoPowerSlim

Wyszczuplenie i ujędrnienie w ekspresowym tempie!

Efekt WOW gwarantowany !

Nowy autorski projekt Strefy: Preso-PowerSlim, który powstał w odpowiedzi na potrzeby wielu kobiet borykających się z problemem cellulitu, wiotkiej skóry oraz nadmiernego gromadzenia się tkanki tłuszczowej w niepożądanych miejscach. Jego nowatorskość polega na tym, że osiągniesz zamierzony efekt w przyspieszonym tempie.

Połączenie Kapsuły PowerSlim  jej synergii podczerwieni i jonizacji, które w naturalny sposób uruchamiają liczne procesy metaboliczne, gdzie w czasie jednego seansu możesz spalić nawet 2000 kalorii, ponadto podczerwień stymuluje produkcję kolagenu dzięki czemu powstrzymuje procesy starzenia skóry, a ciało staje się jędrne i miłe w dotyku, oraz Presoterapii , która dzięki drenażowi przyśpiesza odchudzanie i odmładzanie, poprawia jakość tkanek skórnych i podskórnych, stymuluje procesy przemiany materii oraz przywraca utraconą elastyczność skórze.

To wszystko wspomagane  preparatem modelującym o właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych. 

Zbieg kończymy dużą szklanką wody, która z siłą wodospadu  oczyszcza nasz organizm z toksyn dzięki przyspieszonemu metabolizmowi po zabiegu.

Czas trwania zabiegu: 80 minut

. Cena zabiegu: 150 zł