Strefa Piękna i Relaksu

Peelingi ciała

MIODOW-naturalny cukrowo-miodowy peeling oparty na 100% masłach: Shea oraz Kakaowym, wzbogacony olejami: Kokosowym, Migdałowym i Macadamia. Dzięki zawartości naturalnego miodu intensywnie zmiękcza i nawilża skórę oraz wspomaga jej regenerację. Szczególnie polecany kobietom dbającym o zachowanie jędrnej i gładkiej skóry. Regularne stosowanie  peelingu miodowego pomaga usunąć martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest dotleniona i samodzielnie aktywuje naturalne procesy pozbawiania się toksyn z organizmu. 

POZIOMKOWY-Naturalny peeling cukrowy o zapachu poziomki oparty na maśle Shea z dodatkiem olei Kokosowego i Arganowego doskonale oczyszcza i usprawnia mikrokrążenie, intensywnie nawilża i regeneruje.W składzie peelingu nie ma żadnych sztucznych konserwantów, barwników czy parabenów. Zawarte w nim nasiona poziomki są doskonałym środkiem złuszczającym, dodatkowo zawierają sporą ilość polifenoli- organicznych związków neutralizujących wolne rodniki, przeciwzapalnych i stymulujacych odnowę komórkową.

TRUSKAWKOWY-Naturalny peeling cukrowy o zapachu tropikalnych owoców stworzony na bazie 100 % masła Shea z dodatkiem olei Kokosowego i Arganowego. Doskonale oczyszcza i usprawnia mikrokrążenie, intensywnie nawilż i regeneruje. Nie posiada żadnych sztucznych konserwantów, barwników czy parabenów. Zawarte w peelingu nasiona truskawki doskonale złuszczają zrogowaciały naskórek. Dodatkowo zawierają sporą ilość polifenoli- związków organicznych neutralizujacych wolne rodniki, działających przeciwzapalnie i stymulujących odnowę komórkową.

Czas trwania zabiegu: 30 minut

Cena zabiegu: 100 zł